TurboShaper, Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie kupić

Jeśli szukasz uczciwej i bezstronnej recenzji TurboShaper, ten artykuł jest dla Ciebie. Tutaj dowiesz się o ich charakterystyce, działaniu i opiniach osób, które je stosowały.

Nadwaga lub otyłość może powodować  duży dyskomfort nie tylko ze zdrowotnego, ale także społecznego punktu widzenia, wynikającego z niskiej samooceny.

Do tego problemu dochodzi fakt, że  przestrzeganie diety odchudzającej i uprawianie ćwiczeń fizycznych  – choć są to rozwiązania bardzo trafne i których w żadnym wypadku nie należy zastępować –  wymaga trochę czasu  , zanim pojawią się pierwsze efekty na organizmie.

Na szczęście istnieje sposób na  znaczne przyspieszenie utraty wagi  , który w połączeniu ze  zdrową dietą  i  aktywnym trybem życia gwarantuje  rezultaty w krótszym czasie . Są to TurboShaper plastry wyszczuplające, które dzięki działaniu  naturalnych składników przyspieszają spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Dzięki tym innowacyjnym plastrom osoby stosujące dietę odchudzającą lub podejmujące aktywność fizyczną będą miały większą motywację do dalszego podążania ścieżką. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tych plastrach odchudzających.

Sprawdź: redusizer

Otyłość czy nadwaga – jaka jest różnica?

Może to dziwne pytanie, ale czy wielu z nas naprawdę zna odpowiedź? Co zalicza się do otyłości, a co do nadwagi i czy jest między nimi różnica?

Termin „otyły” opisuje osobę, która ma nadmiar tkanki tłuszczowej. Otyłość mierzy się zwykle za pomocą obliczenia BMI (wskaźnika masy ciała). Poniższy przewodnik przedstawia zakres wyników BMI, które wskazują, czy masz prawidłową wagę, nadwagę czy otyłość. BMI to powszechnie uznawana metoda sprawdzania, czy dana osoba ma prawidłową wagę w stosunku do swojego wzrostu. Oblicza się go, dzieląc swoją wagę w kilogramach przez kwadrat wzrostu wyrażonego w metrach. Waga (kg) ÷ Wzrost (m) ÷ Wzrost (m) = BMI (Na przykład: 75kg ÷ 1,8m ÷ 1,8m = 23,1)

Typowe wyniki BMI dla większości dorosłych są następujące:

  • 18,5 do 24,9 = zdrowa waga
  • 25 do 29,9 = nadwaga
  • 30 do 39,9 = otyłość
  • 40 lub więcej = ciężka otyłość

Masa mięśniowa a BMI

Warto zaznaczyć, że BMI jest jedynie wskazówką, czy dana osoba ma prawidłową wagę, nie służy do diagnozowania otyłości! Powodem jest to, że niektórzy ludzie są uważani za osoby z nadwagą na podstawie ich BMI, pomimo niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, ponieważ wykazują wysoki poziom masy mięśniowej! Ponadto wraz z wiekiem ludzie tracą masę mięśniową, więc nawet jeśli mieszczą się w „zdrowym przedziale wagowym”, mogą nosić nadmiar tłuszczu. W takich sytuacjach wynik BMI jest raczej punktem wyjścia niż konkretnym celem i stanowi wskazówkę, którą możesz omówić ze swoim lekarzem rodzinnym.

turboshaper

Dodatkowe sposoby pomiaru otyłości

Zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie (BFC) to szacunkowa część ciała składająca się z tkanki tłuszczowej (tkanki tłuszczowej), a nie z mięśni, kości i innej tkanki beztłuszczowej. Odczyty BFC zmieniają się w ciągu dnia i zależą od ilości wody w organizmie.

Stosunek bioder do talii to kolejny pomiar wskazujący, czy dana osoba jest otyła. Pomiar talii podzielony przez obwód bioder. Na przykład osoba z talią 30 cali (76 cm) i biodrami 38 cali (97 cm) ma stosunek talii do bioder wynoszący około 0,78. Zdrowy stosunek talii do bioder u kobiet wynosi poniżej 0,85, a u mężczyzn 0,90 lub mniej

Według NHS mężczyźni, których obwód talii wynosi 94 cm lub więcej, oraz kobiety, których obwód talii wynosi 80 cm lub więcej, są narażeni na większe ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych związanych z otyłością.

Tłuszcz trzewny i podskórny

Nie cały tłuszcz jest widoczny. Tłuszcz może gromadzić się w jamie brzusznej otaczającej narządy wewnętrzne, takie jak wątroba, trzustka i jelita. Tłuszcz trzewny może wpływać na funkcjonowanie naszych hormonów i czasami nazywany jest „tłuszczem aktywnym”. Wiąże się to z większym ryzykiem chorób metabolicznych i sercowo-naczyniowych. Tłuszcz podskórny gromadzi się tuż pod skórą i jest rodzajem tłuszczu, który możemy wyczuć na kończynach. Istnieje różnica pomiędzy tłuszczem trzewnym a tłuszczem podskórnym. Rosnący brzuch może być skutkiem obu rodzajów tłuszczu.

Ryzyko otyłości lub nadwagi

Nadwaga lub otyłość zwiększa ryzyko chorób serca, udaru mózgu, cukrzycy typu II, wysokiego ciśnienia krwi (nadciśnienia), chorób nerek i niektórych rodzajów nowotworów. Noszenie nadwagi może również wywierać nacisk na stawy, powodować duszność i wpływać na mobilność!

Otyłość może również wpływać na nasze zdrowie psychiczne, powodując depresję, niską samoocenę i problemy psychiczne. Pozostaje również pytanie, co było pierwsze – zły stan zdrowia psychicznego, który spowodował nadmierny przyrost masy ciała i odwrotnie! Każdy stan stale pogarsza drugi, tworząc błędne koło.

Przyczyny otyłości

Mówiąc najprościej, spożywanie pokarmów bogatych w kalorie (energia dostarczana), a następnie niespalanie tej energii poprzez ćwiczenia i ruch (energia wydalana), spowoduje, że organizm zacznie gromadzić tłuszcz.

Istnieją jednak czynniki inne niż zła dieta, brak ruchu i brak aktywności. Cechy genetyczne i niektóre choroby mogą również zwiększać ryzyko otyłości, utrudniając utrzymanie prawidłowej wagi.

Co to są plastry TurboShaper i do czego służą?

TurboShaper to  szybko działające plastry wyszczuplające  do stosowania  bezpośrednio na skórę . Wewnątrz plastrów znajdują się w  100% naturalne składniki  , które wnikają w skórę i w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnym trybem życia mogą przyczynić się do  utraty wagi .

Ich celem jest  wprowadzenie do organizmu składników odchudzających, których nie należy przyjmować doustnie , aby przyspieszyć ich działanie na nadmiar tkanki tłuszczowej .

turboshaper

Jak działają plastry odchudzające TurboShaper

Jak już wspomniano, działanie plastrów odchudzających TurboShaper jest bardzo proste. Wewnątrz matrycy tkaniny znajdują się  ekstrakty naturalnych składników , których  stężenie  zostało szczegółowo zbadane przez twórców.

Ekstrakty te, które poprzez różne mechanizmy wspomagają  usuwanie nadmiaru tłuszczu  , przenikają przez skórę po nałożeniu plastra na skórę. W ten sposób składniki bardzo szybko dostają się do organizmu człowieka i  szybciej stają się aktywne , unikając przejścia przez żołądek, co zmniejsza stężenie składnika aktywnego w krążeniu.

Składniki i skład TurboShaper

Składniki plastrów TurboShaper są  w 100% naturalne, a także pozyskiwane  bezpiecznymi metodami ekstrakcji, mającymi na celu ochronę zdrowia klientów .

Ekstrakty przyczyniają się do utraty wagi poprzez  kilka mechanizmów . Niektóre z tych składników mają na przykład  działanie termogeniczne : innymi słowy (nieznacznie) podwyższają temperaturę ciała, stymulując w ten sposób niszczenie tłuszczu, z którego czerpie się energię w celu przywrócenia temperatury do normalnego poziomu.

Pozostałe substancje pomocnicze natomiast działają po prostu  nasycająco . Ograniczając apetyt, osoby stosujące rygorystyczną dietę odchudzającą nie tylko nie są skłonne do spożywania niezdrowych przekąsek, ale także jedzą mniej niż normalnie.

Wreszcie, plastry te gwarantują również  ogólne przyspieszenie metabolizmu , który jest bardziej aktywny i wydajny.

Mówiąc bardziej szczegółowo, skład tych plastrów odchudzających to:

  • Yerba mate;
  • Morwa Biała;
  • wodorosty Wakame;
  • Magnolia;
  • Jagody goji.

Zalety plastrów odchudzających TurboShaper

Choć obecnie brak jest  badań naukowych potwierdzających skuteczność plastrów odchudzających w procesie odchudzania , to na podstawie składu tych środków można stwierdzić  potencjalne korzyści .

Dzięki tym składnikom plastry mogą  pomóc poprawić trawienie pokarmu , jednocześnie kontrolując napady głodu. Ponadto składniki termogeniczne mogą być pomocne w spalaniu nadmiaru tłuszczu.

Oczywiście  korzyści  są jedynie hipotetyczne, dlatego  nie są gwarantowane . Ponadto  mogą się one znacznie różnić w zależności od osoby .

Przeciwwskazania i skutki uboczne TurboShaper

Ponieważ składniki TurboShaper są w pełni naturalne, nie powinny stanowić zagrożenia dla populacji. Jednakże u niektórych osób może wykazywać  alergię  lub  nadwrażliwość  na niektóre z tych substancji pomocniczych.

Sposób użycia plastrów TurboShaper

TurboShaper może mieć wiele zalet, ale  jak z nich korzystać ? Sposób użycia jest prosty: wystarczy zdjąć przezroczystą folię i  nałożyć plaster na ciało na 12 godzin . Nie jest szczególnie ważne, aby zwracać uwagę na miejsce ich zastosowania, o ile obszar aplikacji zmienia się między jednym zabiegiem a drugim.

turboshaper

Recenzje i komentarze plastrów TurboShaper

W sieci i na specjalistycznych forach można przeczytać wiele  opinii użytkowników, którzy stosowali plastry odchudzające TurboShaper , z których część jest  bardzo pozytywna . Z opinii dostępnych w sieci wynika, że  ​​plastry TurboShaper działają i pomagają przyspieszyć utratę wagi.

Oczywiście nie brakuje negatywnych recenzji na temat TurboShaper od tych, którzy z różnych powodów twierdzą, że są niezadowoleni z zakupu, ale trzeba powiedzieć, że stanowią oni mniejszość , niecałe 5%.

Opinie o plastrach TurboShaper

„Pomimo braku solidnych dowodów naukowych i w konsekwencji braku gwarancji rezultatów, uważamy , że warto  wypróbować TurboShaper Patches , ponieważ produkt cieszy się  ogromnym powodzeniem na całym świecie  , a wielu użytkowników twierdzi, że jest zadowolonych z zakupu .”

Plastry TurboShaper gdzie kupić i cena

Jesteśmy pewni, że zastanawiasz się już nad zamówieniem tych plastrów , dlatego przedstawiamy krótką instrukcję zakupu z ceną i oficjalną stroną internetową , dzięki czemu nie ryzykujesz natknięcia się na nieoryginalne produkty.

Website | + posts

I am the editor of this website dedicated to health, weight loss, fitness and diet, and a professional personal trainer and dietitian with many years of experience in this field. I am passionate about a healthy lifestyle and its impact on health and well-being, and my goal is to share this knowledge and help people on their path to a healthy body and mind. I am enthusiastic about this field and value my knowledge and experience. I am happy to share my observations and advice to help others in their pursuit of health and happiness.

Dodaj komentarz