Sleep Repair, Oszustwo? Negatywne Recenzje, Forum, Apteka, Cena

Sleep Repair to autorska formuła , która pomaga osobom cierpiącym na zaburzenia snu. Jeśli cierpisz na bezsenność, ten suplement zdrowotny pomoże ci uregulować sen. Będziesz mógł się zrelaksować w nocy, a bezsenność stanie się problemem z przeszłości.

Ten suplement jest tak skuteczny we wspomaganiu zasypiania, ponieważ łączy w sobie kilka składników odżywczych, które w naturalny sposób skłaniają organizm do snu. Działa niezależnie od wieku, poziomu lęku czy innych schorzeń i nie powoduje skutków ubocznych.

Z oficjalnej strony wynika, że ​​z tego rozwiązania skorzystało już ponad 230 000 osób. Większość recenzji jest pozytywna, a ludzie twierdzą, że mogliby spać spokojnie po spożyciu co najmniej trzech butelek tego produktu.

Korzyści Sleep Repair

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, czy go kupić, czy nie, przeczytaj niektóre szczegóły dotyczące Sleep Sleep Repair:

● Pomoże Ci przespać całą noc.

● Może poprawić twoje wzorce snu, zapewniając sen, który pozwoli ci odpocząć.

● Poprawia poziom energii w ciągu dnia

● Zwalcza stres i może zmniejszać uczucie niepokoju.

● Zmniejsza ryzyko wielu chorób układu krążenia.

sprawdź też: Urinofix

Sleep Repair

Czym jest brak snu?

Pozbawienie snu występuje wtedy, gdy dana osoba nie ma wystarczającej ilości snu. Może to być problem krótkoterminowy, dotyczący jednej lub kilku nocy, lub może to być przewlekły problem, który trwa tygodnie, a nawet miesiące. Brak snu może wystąpić z niezliczonych powodów, z których wiele jest nieszkodliwych, ale jest to również kluczowy objaw niektórych schorzeń.

Sen to coś, czego każdy potrzebuje, a większość ludzi potrzebuje podobnej ilości, w zależności od wieku. Kwota ta zmienia się również wraz z wiekiem. Jednak niektórzy ludzie potrzebują więcej snu, aby czuć się dobrze wypoczęci, podczas gdy inni potrzebują mniej, ale te wyjątki nie są powszechne. Zmiana wzorców snu, stopniowa lub nagła, jest powodem do rozmowy z lekarzem.

Średnia dzienna ilość potrzebnego snu w zależności od wieku wynosi:

  • Noworodki (do 3 miesiąca życia): od 14 do 17 godzin.
  • Niemowlęta (w wieku od 4 do 12 miesięcy): od 12 do 16 godzin, wliczając czas na drzemkę.
  • Małe dzieci (w wieku od 1 do 5 lat): 10 do 14 godzin, wliczając czas na drzemkę.
  • Dzieci w wieku szkolnym (od 6 do 12 lat): od 9 do 12 godzin.
  • Nastolatki (od 13 do 18 lat): od 8 do 10 godzin.
  • Dorośli (18 lat i starsi): 7 do 9 godzin.

Brak snu może przybierać różne formy. W przypadku niektórych osób brak snu ma miejsce, ponieważ nie śpią, zamiast spać. Dla innych nadal śpią, ale nie śpią dobrze, więc wciąż budzą się zmęczeni.

Brak snu zwykle nie jest poważnym problemem w ograniczonych, izolowanych ilościach. Jednak badania pokazują, że chroniczny brak snu może powodować lub przyczyniać się do różnych problemów zdrowotnych.

Jaka jest różnica między brakiem snu a bezsennością?

Bezsenność i brak snu są ze sobą ściśle powiązane, ale to nie to samo. Bezsenność jest wtedy, gdy nie możesz zasnąć, gdy próbujesz. Brak snu jest tym, co się dzieje, gdy nie dajesz sobie wystarczająco dużo czasu na sen, nie śpisz wystarczająco długo lub jedno i drugie.

Na kogo to wpływa?

Brak snu może przytrafić się każdemu w dowolnym momencie życia.

Jak często występuje ten stan?

Brak snu jest bardzo powszechny. Eksperci szacują, że od 50 do 70 milionów dorosłych w Stanach Zjednoczonych spełnia medyczne kryteria braku snu w dowolnym momencie. Praktycznie każdy człowiek doświadcza braku snu w pewnym momencie swojego życia. Dla niektórych osób jest to po prostu większy lub trwalszy problem lub dzieje się to z poważniejszego powodu.

Jak ten stan wpływa na moje ciało?

Twój organizm potrzebuje snu, aby zregenerować określone układy i przeprowadzić określone procesy. Aby lepiej to zrozumieć, warto dowiedzieć się trochę więcej o cyklu snu człowieka . Cykl ten obejmuje różne etapy snu. To są:

  • Etap 1 : Lekki sen. Jest to krótki etap, zwykle nie dłuższy niż 5% całkowitego snu, który rozpoczyna się zaraz po zaśnięciu.
  • Etap 2 : Głębszy sen. Ten etap jest głębszy i stanowi około 45% całego czasu, jaki spędzasz na spaniu (liczba ta rośnie wraz z wiekiem). Badania wskazują, że ten etap jest kluczowy dla przechowywania pamięci i uczenia się.
  • Etap 3 : Najgłębszy sen. Ten etap stanowi około 25% czasu, jaki spędzasz na spaniu (liczba ta maleje wraz z wiekiem). Istnieją dowody na to, że ten etap jest najważniejszy dla regeneracji i utrzymania organizmu, ponieważ mózg traktuje ten etap priorytetowo u osób z deprywacją snu. Bardzo trudno jest obudzić kogoś z tego etapu i zwykle czuje się zamglony lub zdezorientowany przez maksymalnie 30 minut po przebudzeniu.
  • Sen REM : REM oznacza „szybki ruch gałek ocznych”. Na tym etapie śnisz. Kiedy osoba jest w stanie REM, możesz zobaczyć, jak jej oczy poruszają się pod powiekami.

Kiedy zasypiasz, zwykle wchodzisz w fazę 1, a następnie wchodzisz i wychodzisz z faz 2 i 3. Następnie wchodzisz w fazę snu REM i zaczynasz śnić. Po pierwszym cyklu REM rozpoczynasz nowy cykl snu i wracasz do etapu 1 lub 2. Jeden cykl zwykle trwa około 90 do 120 minut, zanim rozpocznie się kolejny. Większość ludzi przechodzi przez cztery lub pięć cykli w ciągu nocy (zakładając, że dostaną pełne osiem godzin).

Sleep Repair

Jak działa Sleep Repair

Chociaż jest sprzedawany jako rozwiązanie na bezsenność , suplement ten poprawia ogólny stan zdrowia. Możesz nie wiedzieć, ale brak snu boli na kilka sposobów, a zmęczenie to tylko powierzchnia problemu.

Osoby cierpiące na bezsenność są bardziej narażone na śmierć z powodu chorób układu krążenia i często doświadczają wysokiego poziomu stresu. Ponadto często niosą ze sobą psychiczne żniwo, które z czasem będzie rosło. Tak więc dobry sen oznacza poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Zasadniczo wysokie dawki składników w Sleep Repair pomagają „włączyć” hormony, które pomogą Ci dobrze spać, takie jak melatonina i serotonina.

Główne składniki Sleep Repair

Sleep Repair wykorzystuje silne składniki aktywne, aby ukoić Twój nastrój i pozwolić Ci zasnąć. Sprawdźmy je tutaj:

L-tryptofan: Po spożyciu substancja ta pomaga organizmowi w produkcji serotoniny i melatoniny. Tryptofan można znaleźć w niektórych produktach spożywczych, ale może być bardziej skuteczny, gdy jest spożywany jako suplement.

● Wapń: Substancja ta wpływa na zdrowie na kilka pozytywnych sposobów. Jednym z najważniejszych jest utrzymanie zdrowia kilku narządów i kości.

● Kwas gamma-aminomasłowy (GABA): Lekarze zalecają stosowanie go przez pacjentów, gdy chcą zmniejszyć poziom lęku . Obniża również poziom cukru we krwi, dzięki czemu jest niezbędnym składnikiem zapewniającym zdrowie.

● Magnez: nie tylko pomaga lepiej spać, ale magnez może również zwiększać produkcję serotoniny i dopaminy. Ponadto może pozytywnie wpływać na układ odpornościowy.

● Passionflower: Uspokajające działanie passiflory jest dobrze znane w branży medycznej. Spożywając go codziennie, dostaniesz wystarczająco dużo, aby zrelaksować się w nocy i spać bez większego wysiłku i czekania godzinami.

● Witamina B6: Według producenta została dodana do formuły, aby pomóc kontrolować wahania nastroju. Kiedy go używasz, zmniejsza działanie hormonów, które sprawiają, że jesteś zestresowany i nastrojowy.

● Ashwagandha: Ta słynna substancja jest szeroko stosowana w suplementach zdrowotnych i została wybrana tutaj, ponieważ może pomóc w szybkim zasypianiu dzięki swoim kojącym właściwościom.

Sleep Repair

Opinie i komentarze

Jeśli szukasz recenzji tego produktu, znajdziesz wiele komentarzy i wpisów na forach dyskusyjnych i blogach.

Profesjonaliści oceniają produkt bardzo pozytywnie, o czym świadczy duża ilość publikacji w prasie medycznej.

Jeśli szukasz produktu wysokiej jakości, co do którego masz pewność, że warto go kupić, Sleep Repair okaże się doskonałym wyborem.

Gdzie kupić i jaka jest cena Sleep Repair

Oryginalne produkty Sleep Repair można zakupić wyłącznie na stronie producenta, jedynego autoryzowanego dystrybutora, klikając w baner tutaj na stronie. Aby złożyć zamówienie, wystarczy wypełnić oficjalny formularz i podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego.

 | Website

I am the editor of this website dedicated to health, weight loss, fitness and diet, and a professional personal trainer and dietitian with many years of experience in this field. I am passionate about a healthy lifestyle and its impact on health and well-being, and my goal is to share this knowledge and help people on their path to a healthy body and mind. I am enthusiastic about this field and value my knowledge and experience. I am happy to share my observations and advice to help others in their pursuit of health and happiness.

Dodaj komentarz